NAŠE VÍNA

Bílá vína

Bílá vína jsou u většiny našich zákazníků v poslední době nejvíce oblíbená. Zejména mladší generace vyhledává bílá vína mladá, svěží, ovocná, s typickým odrůdovým charakterem ve vůni a chuti. Připravujeme je jak standardní reduktivní cestou, tak metodou kryomacerace, či sur-lie, zrající v barrikových sudech s malolaktickou fermentací i bez ní, či ve speciálním betonovém tanku.

Rose Vína

Rosé vína

Při produkci růžových vín klademe maximální důraz na udržení charekteristiky odrůdy se zohledněním polohy i půdy, ale zároveň se snažíme o zachování ovocnosti, čistoty a svěžesti vína. Za několik posledních let jsou všechna naše rosé vína nositeli medailí i vítězové kategorií. Kromě standardních růžových vín připravujeme i klarety.   

Červená vína Dvořáček

Červená vína

Produkce červených vín je středem našeho zájmu a tato vína představují vrchol naší sortimentní pyramidy. Všechna červená vína jsou po malolaktické fermentaci a vždy alespoň nějakou dobu zrají v sudech. Většina naší produkce světových odrůd zraje v nových barrikových sudech po dobu dvou až tří let. Tato vína nám pak přináší ta nejvyšší ocenění z mezinárodních soutěží včetně zaoceánských. Vyhledávána jsou nejvíce střední a starší generací našich zákazníků.

Cuvee Vína Dvořáček

Cuvée vína

Produkce směsných vín má v historii moravského vinařství svou dlouholetou tradici. Každá odrůda má své přednosti. Správným poměrem jednotlivých odrůd ve směsi dokážeme získat mnohem zajímavější víno, než je víno jednoodrůdové a dokážeme tak umocnit jeho charakter i harmonii.

Vína, která již nejsou skladem

Vína:

Kontaktní údaje

Vinařství DVOŘÁČEK LTM, s.r.o.

Adresa: 696 19 Mikulčice ev. č. 93
Telefon: +420 731 546 542
email: info@vinarstvi-dvoracek.cz

: 28289510
IČO: CZ28289510

© Vinařství Dvořáček LTM 2023 :: web vytvořil AKO Enterprise s.r.o.