KLUB VINAŘSTVÍ

Staňte se členem klubu Vinařství Dvořáček LTM, s.r.o. a získejte dvakrát ročně tematickou klubovou bedýnku 6 kusů našich vín, slevy, pozvánky na vybrané VIP akce, přednostní en primeur a ještě mnohem více.

Výhody členství:

  • jarní a podzimní (resp. zimní) bedýnka se 6 kusy vín za velmi výhodnou cenu
  • doprava bedýnky zdarma
  • sleva 15 % na veškeré naše produkty při Vašem nákupu u nás ve vinařství
  • pravidelný odběr novinek a pozvánek na vinařské akce prostřednictvím mailu
  • účast na vybraných VIP akcích ve vinicích a vinařském centru Vinařství Dvořáček LTM, s.r.o.
  • přednost při rezervaci a nákupu vín en primeur
Klub vinařství

Podmínky členství:

  • dvakrát ročně odebrat klubovou bedýnku se 6 kusy vín
  • být pravidelným zákazníkem a návštěvníkem Vinařství Dvořáček LTM, s.r.o.
  • vyplnit a odeslat registrační formulář

Novinka pro členy klubu vinařství

Kromě standardní klubové bedýnky (jarní i podzimní), nabízíme členům klubu našeho vinařství další klubovou výhodu. Sestavte si sami další „VIP klubovou bedýnku“ z libovolných vín z naší nabídky, která Vám bude doručena spolu s příslušnou standardní (jarní či podzimní) klubovou bedýnkou se slevou 20 %, samozřejmě s dopravou zdarma. Sleva 20 % platí i pro naše vína v lahvích magnum v dárkových dřevěných kazetách (i bez nich), které lze rovněž v rámci této akce objednat po jednotlivých kusech. Počet „VIP klubových bedýnek“ je omezen na 10 kusů (60 lahví) na každého člena klubu, počet VIP lahví magnum je omezen na 10 lahví na každého člena klubu. V objednávce v eShopu napište do poznámky text: „VIP klubová bedýnka“, popřípadě objednejte písemně na dvoracek@sendme.cz.

KLUBOVÉ, TÉMATICKÉ BEDÝNKY

Členové klubu dvakrát ročně obdrží klubovou, tematickou bedýnku se 6 kusy našich vín se slevou 20 % přímo domů nebo na určenou adresu. Doprava bedýnky je vždy zdarma. Jarní bedýnku zasíláme od konce února a podzimní bedýnku od konce srpna.

Jarní klubová bedýnka

Klubová bedýnka s výbornými víny pro jarní dny, grilování s rodinou či přáteli, nebo pikniky v přírodě za klubovou cenu 986,-Kč (běžná cena všech vín v bedýnce je 1232,-Kč).

Podzimní klubová bedýnka

Objevte kouzlo degustace s našimi vybranými víny, porovnejte vína stejných odrůd dvou ročníků a znovu ochutnejte náš červený výběr z bobulí, to vše za klubovou cenu 1.106,-Kč (běžná cena všech vín v bedýnce je 1.382,-Kč).

11 + 12 =

Kontaktní údaje

Vinařství DVOŘÁČEK LTM, s.r.o.

Adresa: 696 19 Mikulčice ev. č. 93
Telefon: +420 731 546 542
email: dvoracek@sendme.cz

: 28289510
IČO: CZ28289510

© Vinařství Dvořáček LTM 2020 :: web developments noConcept