EN PRIMEUR

Navštivte nás od ledna do dubna, ochutnejte v řízené degustaci spolu s vinařem mladá, teprve se rodící vína posledního ročníku sklizně. Můžete ale ochutnat i starší vína, která dosud nebyla nalahvována či uvolněna k prodeji, a která zatím zrají v nerezových tancích, barrikových i větších sudech či v našem unikátním betongu.

Budete tak mít jedinečnou příležitost vybrat si a předplatit vína s významnými slevami, která půjdou na trh za 12, 24 i více měsíců. Zrání a další vývoj Vámi vybraných vín můžete i po tomto výběru průběžně sledovat při svých návštěvách v našem vinařství dle individuální dohody. Vybranou nalahvovanou produkci vám následně můžeme uložit v našich VIP zákaznických boxech, které pro tyto účely pronajímáme k dalšímu vývoji a zrání a k Vašim průběžným odběrům.Takto zajistíme našim vínům to nejlepší stabilní prostředí pro další růst jejich kvality a pozitivní vývoj.

Individuální domluva je nutná nejméně 14 dní předem telefonicky či emailem. Váš předběžný zájem můžete potvrdit přes kontaktní formulář.

en Primeur od Vinařství Dvořáček LTM

Kontaktní údaje

Vinařství DVOŘÁČEK LTM, s.r.o.

Adresa: 696 19 Mikulčice ev. č. 93
Telefon: +420 731 546 542
email: info@vinarstvi-dvoracek.cz

: 28289510
IČO: CZ28289510

© Vinařství Dvořáček LTM 2023 :: web vytvořil AKO Enterprise s.r.o.