en Primeur

EN PRIMEUR

Navštivte nás od ledna do dubna, ochutnejte v řízené degustaci spolu s vinařem mladá, teprve se rodící vína posledního ročníku sklizně. Můžete ale ochutnat i starší vína, která dosud nebyla nalahvována či uvolněna k prodeji, a která zatím zrají v nerezových tancích, barrikových i větších sudech či v našem unikátním betongu.

Budete tak mít jedinečnou příležitost vybrat si a předplatit vína s významnými slevami, která půjdou na trh za 12, 24 i více měsíců. Zrání a další vývoj Vámi vybraných vín můžete i po tomto výběru průběžně sledovat při svých návštěvách v našem vinařství dle individuální dohody. Vybranou nalahvovanou produkci vám následně můžeme uložit v našich VIP zákaznických boxech, které pro tyto účely pronajímáme k dalšímu vývoji a zrání a k Vašim průběžným odběrům.Takto zajistíme našim vínům to nejlepší stabilní prostředí pro další růst jejich kvality a pozitivní vývoj.

Individuální domluva je nutná nejméně 14 dní předem telefonicky či emailem. Váš předběžný zájem můžete potvrdit přes kontaktní formulář.

en Primeur od Vinařství Dvořáček LTM